Dobre miejsca

 

 

 

 

 

  

Drodzy Parafianie!

Rozpoczął się sezon wakacyjny. Pomimo pandemii i różnych ograniczeń sanitarnych udajemy się na zasłużone wakacje.

Chciałbym życzyć Wam pogodnych i pod każdym względem zdrowych oraz bezpiecznych wakacji, dobrego wypoczynku. Niech te wakacje, jak też wszystko inne w Waszym życiu, przybliżą Was do Pana Boga i do ludzi.

Duszpasterz

WAKACJE  DUSZPASTERZA

Będę nieobecny w Parafii od 2 do 30 Września. Zachęcam do udziału we Mszy św. po Polsku  w Niedziele w Newry o godz. 9:00 lub do uczestnictwa we Mszy św. po Angielsku w naszych Kościołach St. Peter's i St. Paul's.

Pozdrawiam 

ks. Józef

Drodzy Parafianie,

Restrykcje związane z koronawirusem zostały złagodzone. Obecnie w naszym Kościele możemy przyjąć 80 osób (jeżeli są to rodziny wówczas więcej osób, pod warunkiem że siedzą obok siebie)

Dotyczy to również naszej Polskiej Mszy św. Godzina naszej Polskiej Mszy św. została zmieniona z godziny 11:00 na godzinę 10:00 rano.

Wierni są w dalszym ciągu zwolnieni z obowiązku FIZYCZNEGO udziału we Mszy św. Wierni powinni skorzystać z Internetu lub radia i w ten sposób wypełnić obowiązek Mszy św. Niedzielnej. W internecie będzie dostępna nasza Polska Msza św. w Niedzielę  o godz. 11:00. Są też dostępne w Internecie inne Msze św. z Polski np. z Jasnej Góry. Można też przyjąć Komunię św. DUCHOWO. Zachęcam jednak do udziału w naszej Mszy św. o godzinie 10:00 już w naszym Kościele. Chętni proszeni są o przybycie do Kościoła odpowiedni wcześniej z powodu ograniczonej liczby miejsc. 

Zachęcam aby zgodnie z zarządzeniem władz przestrzegać zasad higieny, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się WIRUSA !!!

 

Pozdrawiam wszystkich i życzę Zdrowia!

 

Duszpasterz

 

Drodzy Parafianie,

Cenię sobie niezwykle bezpośredni kontakt duszpasterski z Wiernymi, dlatego żadnych spraw duszpasterskich nie załatwiam na telefon ani przez telefon.

Natomiast  bardzo chętnie spotkam się z każdym w sprawie Chrztu św., Ślubu itd. po naszej Polskiej Mszy św. w każdą Niedzielę.

Serdecznie zapraszam!

Duszpasterz

 

W każdy Czwartek spotykamy się na modlitwie Różańcowej w St. Peter's o godz. 18:30, aby modlić się za nasze Rodziny, w intencjach Ojca św., za chorych i konających, za uzależnionych oraz we wszystkich naszych prywatnych intencjach. Różaniec będzie również odmawiany w czasie wakacji.

Serdecznie zapraszam!

Duszpasterz